بلاگ

مقالات آموزشی، اخبار و اطلاعیه ها

يکشنبه, مهر 14, 1398

پانزده سال پيش، به تقليد از شرکت هاي بزرگي که حامي چاپ کتاب‌ ها مي‌شدند، دو ميليون تومان براي حمايت مالي از چاپ يک کتاب اختصاص دادم که آن زمان خيلي پول بود و هنوز هم! طبق رسم اين نوع کارها، تعدادي از کتاب ‌ها را به خودمان هديه دادند.

 

 

پانزده سال پيش، به تقليد از شرکت هاي بزرگي که حامي چاپ کتاب‌ ها مي‌شدند، دو ميليون تومان براي حمايت مالي از چاپ يک کتاب اختصاص دادم که آن زمان خيلي پول بود و هنوز هم! طبق رسم اين نوع کارها، تعدادي از کتاب ‌ها را به خودمان هديه دادند. شب عيد بود و يک گوني کتاب که بايد پخش مي شد. تعدادي را پست کرديم که تا مدت‌ ها بعد از تعطيلات عيد نوروز هنوز هم در سالن پخش شرکت پست، دست نخورده باقي مانده بود. بقيه را هم دوستان و بچه هاي شرکت و خواهر و برادر و پسرعمو و دخترعمو پخش کردند و تعدادي هم روي دستمان ماند. هنوز هم.  
روايت داريم که يک مؤمن واقعي هرگز از يک سوراخ دو بار گزيده نمي شود. يک اشتباه، براي اولين بار اشتباه است اما براي دومين بار، يک انتخاب. خُب، چه شد که من دوباره اين انتخاب را انجام دادم و چرا دوباره حامي مالي چاپ يک کتاب شدم؟ به خاطر اين کتاب، به خاطر شما و به خاطر خودم. اين کتاب چنان الهام ‌بخش و هيجان انگيز است و چنان روان و زيبا ترجمه شده که شما حتماً بايد آن را مي‌خوانديد و من حتماً بايد در رساندن اين منبع الهام و انگيزش به دست ديگران سهم مي ‌داشتم. حس خوبي دارم که واسطه انتقال اين خير و خوبي و برکت هستم و اميدوارم شما هم حس خوبي از خواندن اين کتاب داشته باشيد.
مراسم رونمايي کتاب، عصر روز سيزدهم شهريور در کتابفروشي هميشه در شهرک غرب، مجتمع تجاري گلستان برگزار شد و آقاي دکتر روستا سخنان زيبايي را در خصوص موفقيت و سعادت، بيان کردند. مترجم کتاب از دلايل انتخاب اين کتاب صحبت کرد و من از دلايل حمايت مالي. تعدادي از چهره هاي فرهنگي و هنري و افراد موفق و فعالان حوزه نشر و کتاب هم هر کدام صحبت هايي در خصوص اين کتاب يا موضوع مديريت زندگي فردي و تحول و موفقيت، بيان کردند. مراسم ساده و خوبي بود و حس مثبتي داشت.
کتاب شعله هاي اشياق را ميتوانيد از کتابفروشي هاي معتبر يا از همين سايت شخصي خودم تهيه کنيد.